|
Nik83 Član foruma 19
|
Re: Moja borba-zguba 60 kg
Objavljeno 06.06.2017 ob 11:58
Hvala Boštjan. Seveda, pot je še dolga Kot obljubljeno vam še prilepim eno novo slikico od mene in mojega psa . Malo nama je vroče ![]() |