nekro je napisal/a:
Razen če je varianta Nitro-tech. To je pa verjetn največja prevara odkar obstaja suplementacija!! 
|
..veruj da kod vas u slo ima jos vecih prevara...DA NE MOZES DA VERUJES..
FULL MOCNA ZADEVA >

>

>

>

..A UNUTRA ....SECER.....GO BEARS :'(