Men se čez par tednu začne sezona, pa sm ene 5 kil pretežk. Kok nj jem da bom shujšu?
Saso Petek
Neaktiven član-
Re: Fuzbal Objavljeno 10.07.2006 ob 23:12
Predvsem moraš povečati beljakovine in jesti kompleksene OH-je takrat ko jih boš porabil. Sicer pa poglej malo nazaj po forumu kjer je stvar razložena na dolgo in široko
viktorija
Neaktiven član-
Re: Fuzbal Objavljeno 13.07.2006 ob 17:30
Glede na to, da si nogometaš ti to naj ne bi bil problem.Delaj kardio-tek zjutraj na tešče,nato pa zaužij precej kvalitetnih beljakovin in kompleksnih hidratov-to delaj do večera, kjer predlagam, da obiščeš tudi fitnes in po treningu zaužiješ dober proteinski shake pred spanjem