|
keralj Neaktiven član -
|
Hujšanje -> jedilnik
Objavljeno 05.05.2009 ob 18:38
Pozdravljeni!
no da kar začnem... star sem 17 let in imam 174cm ter 72kg. trenutno imam prirejen trening zaradi operacije na dlani( še vsaj 2 meseca ne smem dvigovat težkih predmetov) tako da kolesarim 5x na teden po 40min pri pulzu 160-170bpm, treninge izvajam pozno popoldne. po kolesarjenju delam še na trebušnih in nožnih mišicah. (kdaj nadomestim kolesarjenje z tekom ali pohodništvom) Moj cilj je da se znebim oblog maščobe okoli trebuha, ter čim manjša izguba MM. zdaj pa k mojim vprašanjem: 1. Ali obstajajo vaje za bicepse/tricepse pri katerih je obremenitev dlani manjša? 2. Ali naj kolesarim 40-60min neprekinjeno ali naj vmes delam krajše odmore? 3. največji problem pa je moj jedilnik in ravno pri tem potrebujem največ vaše pomoči. O pripravi jedilnika ne vem skoraj nič tako da bo tudi opis jedilnika slabši. moji dnevni obroki: 1. polnozrnat kruh in mleko 2. sadje (največkrat jabolka) 3. riž/krompir + meso 4. sadje/tuna v konzervi 5. jogurt - 1. obrok jem zjutraj ob 5:20 preden grem v šolo, sadje pojem v šoli. - 3. obrok je kosilo okoli 16:00. - 4.obrok eno uro pred treningom in 5. obrok kot večreja. 4. zanima pa me še: - kateri izdelki iz the nutrition shopa so priporočljivi zame? (verjetno bom kupil novi X3M FB) - ter ali lahko uporabim The Whey tudi kot nadomestek zajtrka? |
|
Natan Hojč THE Team 6043
|
Re: Hujšanje -> jedilnik
Objavljeno 05.05.2009 ob 19:27
1.) Ce je cilj izguba mascobe, potem imej pulz 140-150.
2.) Improvizira se vedno lahko, da uporabis misico, brez da uporabis dlan. Samo malo domisljije rabis ![]() 3.) Lahko je kontinuirano, brez premora. 4.) Prehrana je glede na cilj precej zgresena, popraviti je treba: -30g beljakovin v vsak obrok na racun zmanjsanja OH -sadje ni obrok...dodaj skuto ali proteinski napitek 5.) Od izdelkov -kasein ali protein blend kot dodaten obrok )poleg sadja ali pred spanjem) -X3M ShredXX bi bil uporaben -THE Whey raje samo po treningu “Winning isn't everything--but wanting to win is.” V. Lombardi
|
|
nameless Neaktiven član -
|
Re: Hujšanje -> jedilnik
Objavljeno 05.05.2009 ob 19:56
zakaj pa whey zutri ne ?
|