|
Jakaa Član foruma 9
|
Masa
Objavljeno 03.03.2018 ob 20:34
Zivjo
Kake 3 mesece nazaj sem se k vam obrnil za pomoc pri pridobivanju misicne mase..od takrat res telo izgleda bolje, po kilazi pa je enako.star sem 24let in sem velik 188cm imam pa 90kg. Rad bi napredoval v kilazi toda negre. Moj trening po vasem nasvetu izgleda takole: Pon.: prsa, hrbet ( sprednje rame) Tor. Frej Sre.: noge + meca + deadlift Cet: biceps,triceps, rame Pet: trebuh, zapestje Sob.frej Ned.: biceps,triceps Treniram v tempu dvig 1sek 3sek spust 0sek odmor Usako misicno skupino po 3-4 razlicne vaje 4 serije 15-20 ponovitev Prehrana: zajtrk in omega3, the vitami Malica Whey + ovseni kosmici Kosilo Malica Vecerja Pred spanjem the casein Pred treningom bcaa q surge,creatin,the beast 2.0 Po treningu whey + malto carb Jem priblizno 200g beljakovin na dan Hvala za odgovor Jaka
|
|
Boštjan_Eferl THE Team 1227
|
Re: Masa
Objavljeno 04.03.2018 ob 11:20
koliko časa že imaš takšen trening in tako razporeditev vaj?
Pri prehrani nam nisi kaj dosti zaupal le da zaužiješ 200g beljakovin, tudi makrohranili kot sa OH in M sta pomembni kadar govorimo o razvoju mišične amse. Niso samo beljakovine tiste ključnega pomena. Če se boš malo razpisal bolj podrobno ti bomo lažje stveovali Trener fitnesa FZS, osebni trener | fit-preobrazba.si | spremeni svoj življenjski stil | osebno trenerstvo
|
|
Jakaa Član foruma 9
|
Re: Masa
Objavljeno 04.03.2018 ob 17:31
M in OH ne stejem toda vsega je kar veliko. OH dobim z ovsenimi kosmici, rizem,rizevi rezanci,polnozrnate testenine in kruh. Probavam pa po treningu cim vec OH ker nimam problema z zalivanjem. Tak plan mam ene 6tednou.
Jaka
|