A je sploh smiselno trenirati trapeze (za tiste, ki niso tekmovalci)? Katere vaje?
Luka Kompare
Neaktiven član-
Re: Vaje za trapeze Objavljeno 29.06.2006 ob 16:13
V duhu te mentalitete se je potem smiselno vprašat, a je sploh smiselno trenirat katerekoli mišične skupine. Res ne vidim razloga (pod pogojem, da je tvoj cilj skladno razvito simetrično telo), zakaj jih ne bi treniral (četudi ne misliš iti na tekmovanje)...
Vaje za trapeze : shrug row (ročke ali palica)
marjan
Neaktiven član-
Re: Vaje za trapeze Objavljeno 29.06.2006 ob 17:41
Meni se zdi pa to ful grdo, ker zgleda, da tip sploh nima vratu
Johnny
Neaktiven član-
Re: Vaje za trapeze Objavljeno 01.07.2006 ob 23:20
Trapezi pa morjo biti lepo vidni in skladni s telesom. Vsaj tako se meni zdi