|
Natan Hojč THE Team 6043
|
Re: Zasežene prepovedane substance
Objavljeno 13.01.2009 ob 13:59
Se strinjam.
“Winning isn't everything--but wanting to win is.” V. Lombardi
|
|
sHin3 Neaktiven član -
|
Re: Zasežene prepovedane substance
Objavljeno 13.01.2009 ob 19:57
Cigaret ne bojo nikol prepovedal, ker prnašajo preveč dnarja v blagajno... Boljša varjanta je še bolj podražit tobačne izdelke!
|
|
Matej18 Neaktiven član -
|
Re: Zasežene prepovedane substance
Objavljeno 13.01.2009 ob 23:55
Alpa cigarete prepovedat, pa konoplo legalizirat
|
|
gapi Član foruma 1462
|
Re: Zasežene prepovedane substance
Objavljeno 14.01.2009 ob 07:10
sej če bi legaliziral as, bi bil tut davek...
pol daš za kupo npr. 500evrov ali več(dobro kuro, z zaščito...), pa se tut davka nbere |
|
Benchy Član foruma 571
|
Re: Zasežene prepovedane substance
Objavljeno 14.01.2009 ob 15:51
Ja sam uporabnikov Asja bi blo veeeeeliko manj, kot kadilcev, čeprav so cigareti bolj škodljivi kot AS (beri kot pravilna uporaba in kontrola)
|
|
gandalf Neaktiven član -
|
Re: Zasežene prepovedane substance
Objavljeno 15.01.2009 ob 11:16
Cej cigareti nimajo nobenega dobrega fizičnega učinka. Vsaj fizikalno ne.
Psihološko so pa kao najboljši.... čeprav uničuje nikotin ravno tiste dele kjer naj bi cigareti pomagali. Vsaj po prikriti reklami in filmih. |