|
mata Član foruma 860
|
Družinski dvoboj
Objavljeno 05.12.2008 ob 18:48
Glih kar gledam oddajo družinski dvoboj na TV3, pa se mi zdi da si ti Boštjan med njimi, mam prav a ne (potapljači se imenujete
) ??V finalu ti pa glih ni šlo najboljše... |
|
|
Boštjan Tanko Član foruma 1084
|
Re: Družinski dvoboj
Objavljeno 06.12.2008 ob 12:47
ja prov si vidu finale je šlo pa po vodi jbg, je tam pred kamerami mal bolj zaj. www.sanjskadarila.si
www.golden-light.eu www.smsvedezevanje.eu www.duhovi.si |
|
|
mata Član foruma 860
|
Re: Družinski dvoboj
Objavljeno 06.12.2008 ob 12:57
Se mi je zdelo da sem prav videl... Verjamem ja, že doma je včasih zaj. najdit odgovor, pred kamerami oz. tv pa še veliko težje (trema, itd...).
|