|
Simon Valenčič THE Team 1755
|
RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 24.11.2008 ob 17:52
Za tiste ki majo radi sushi,kitajca,mongolsko pa še all you can eat varjanto je to top izbira!
Sam si izbereš kaj boš jedu, pred tabo ti nardijo na žaru, pestra izbira usega od predjedi naprej...res same pohvale. Za 11,9€ na osebo. http://www.kitajska-restavracija.com/kitajska.php?q=43 Pa še krokodila lahko probate ISSA Certified Fitness Trainer & Specialist In Performance Nutrition
--------------------------------- THE Nutrition, BTC-Hala A Tel: 051/605624 E-mail: simon@the-nutrition.com |
|
|
MarioG Član foruma 233
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 24.11.2008 ob 19:20
Hudo...vse je za probati.
Si že jedel tam? |
|
|
ronnie Član foruma 460
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 24.11.2008 ob 22:27
uffff to bo zame
|
|
|
Simon Valenčič THE Team 1755
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 25.11.2008 ob 11:42
Veš da sm
...lahko poješ 2kg mesa če hočeš ![]() heheh Res priporočam obisk! ISSA Certified Fitness Trainer & Specialist In Performance Nutrition
--------------------------------- THE Nutrition, BTC-Hala A Tel: 051/605624 E-mail: simon@the-nutrition.com |
|
|
Charmosa Neaktiven član -
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 26.11.2008 ob 10:40
Se pridružujem Simonovim pohvalam. Malo me je sicer zaneslo pri predjedeh, tako da sem potem poskusila le dve glavni jedi, ampak vse je bilo okusno in se mi zdi, da tudi precej manj mastno kot v running sušiju. Vsekakor grem kmalu spet.
|
|
|
SamoID Član foruma 1093
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 26.11.2008 ob 15:19
Aja sej to je pa tukaj v Ljubljani, bo res treba enkrat tja zavit in pogledat če je res vredno obiska
THE Nutrition BTC
Hala A (vhod A9) Delovni čas: pon-sob: 9-20h |
|
|
MarioG Član foruma 233
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 26.11.2008 ob 15:31
Grem pogledat čez vikend kako zgleda...sporočim kako sem prišel ven po all you can eat meniju
|
|
|
SamoID Član foruma 1093
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 26.11.2008 ob 15:40
Tja bi mogli spustit Petka, bi jim bilo žal da so mu zaračunali samo za 1 osebo
THE Nutrition BTC
Hala A (vhod A9) Delovni čas: pon-sob: 9-20h |
|
|
Simon Valenčič THE Team 1755
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 26.11.2008 ob 17:05
Bilderjem ustop prepovedan!
ISSA Certified Fitness Trainer & Specialist In Performance Nutrition
--------------------------------- THE Nutrition, BTC-Hala A Tel: 051/605624 E-mail: simon@the-nutrition.com |
|
|
MarioG Član foruma 233
|
Re: RESTAVRACIJA MONGOLIA BBQ BARBACUE
Objavljeno 26.11.2008 ob 21:58
|