HRVATSKA
   ÖSTERREICH
   DEUTSCHLAND
   EUROPEAN UNION
   SRBIJA
   BOSNA I HERCEGOVINA
   CRNA GORA
Prazna košarica
Registracija  Prijava  
Prazna košarica
  Anketa: Kateri okus THE Whey vam je najbolj všeč?
Za sodelovanje v anketi morate biti prijavljeni v THE portal.
THE Nutrition
Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 19.03.2007 ob 10:59
No, glede na to koliko je bilo govora o tem,
kateri okus je dober in kateri ne...
da vidmo zdej rezultate u številkah...
Re: Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 19.03.2007 ob 15:02
Hmmmm......joj nevem za kaj bi se odloču, ma ajde naj bo, dam glas čokoladi!
ISSA Certified Fitness Trainer & Specialist In Performance Nutrition
---------------------------------
THE Nutrition, BTC-Hala A
Tel: 051/605624

E-mail: simon@the-nutrition.com
Re: Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 19.03.2007 ob 15:26
Zanimivo, malina se kar kupuje, pa nima nobenega glasu
Tud jaz sem za cokolado.
“Winning isn't everything--but wanting to win is.” V. Lombardi
Re: Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 21.03.2007 ob 16:01
Ja, ne vem kaj čakajo...
da spremenim ime ankete v "čoko-anketa"



Re: Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 21.03.2007 ob 23:40
Evo dam glas za malino, bi se kr krivga počutu če ne bi
Re: Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 21.03.2007 ob 23:41
Pa da vidimo, če bo še kdo zbrau pogum...
Re: Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 22.03.2007 ob 17:19
Evo evo še en "malinovc". 
Malina je zakon, kljub temu da sem probal tudi ostale...torej, ostal bom pri malini 
Re: Najbošljši okus THE Whey!!!     Objavljeno 26.03.2007 ob 11:09
MALO UPDATE...

ULAZIM U 14 NEDLJU PRIPREME...

ZA TO VREME...4 KANTE THE WHEY-A..,,3 KG GLUTAMINA...1 KG KREATINA...800 GR BCAA..

I NARAVNO NIJE KRAJ...

DAKLE...ZA SADA THE LINE MI SE POKAZAO KAO EXTRA USPESAN IZDELAK...

UKUSI...JBG......NAJBOLJI....MMMMMMMMMMMMMMMMM

KRATKO....SVI