HRVATSKA
   ÖSTERREICH
   DEUTSCHLAND
   EUROPEAN UNION
   SRBIJA
   BOSNA I HERCEGOVINA
   CRNA GORA
Prazna košarica
Registracija  Prijava  
Prazna košarica
Prehranski dodatki in dopolnila
BCAA     Objavljeno 28.08.2006 ob 19:26
A SBOLŠE BCAA V KAPSULAH ALI V PRAHU?
Re: BCAA     Objavljeno 28.08.2006 ob 19:36
prah
Re: BCAA     Objavljeno 28.08.2006 ob 21:40
testo je napisal/a:


prah

..JEP..
Re: BCAA     Objavljeno 29.08.2006 ob 10:35
ZAKAJ?
Re: BCAA     Objavljeno 29.08.2006 ob 11:23
maxy je napisal/a:


ZAKAJ?

...jednostavno..brza apsrobicja...isto pitanje tebi..sta ti mislis jel bolje ineckija ili tableta>??/
Re: BCAA     Objavljeno 29.08.2006 ob 16:54
Pa mislim da inekcija! A kakve to veze ima?
Re: BCAA     Objavljeno 30.08.2006 ob 00:20
maxy je napisal/a:


Pa mislim da inekcija! A kakve to veze ima?



Pedja ti je dal primerjavo zaradi absorbcije in izkoristka aminokislin. Z inekcijo ti takoj aminokisline pridejo v krvni obtok, medtem ko mora tableta se najprej razgradit v tekočo obliko.Transpot poteka skozi organe: želodec,jetra,.....veliko več časa porabi, dokler aminokislina ne pride v kri.
Tableta je najpočasnejša obilka absorbcije, sledi ji kapsula, prah, tekočina....
Re: BCAA     Objavljeno 30.08.2006 ob 10:23
maxy je napisal/a:


Pa mislim da inekcija! A kakve to veze ima?

...PA ANDJELO TI EJ ODGOVRIO....ALI KADA TI NE MOZES SAM DA SHVATIS A ZNAS DA JE INEKCIJA BOLJE -NEZNAM KAKO TO ZNAS....ONDA JE UZLADONO OBJASNAJVANJE
Copyright 2010-2026 THE Nutrition | Pogoji poslovanja | Pravilnik THE o zasebnosti in varovanju osebnih podatkov