mix je napisal/a:
Škoduje lahko aspartam v praških.
|
da malo dodam. Mislim, da je težava v phenylalaninu, ki ga aspartam vsebuje. Drugače, kolikor vem, ni niti enih žvečilnih gum brez tega.
Kar se pa tiče stranskih učinkov je pa povzročanje bebavosti pri otrokih... Torej, če ste celo mladost žvečili in ste "normalni", se zaradi aspartama v proteinih nimate kaj sekirat!!! 
|
...............
ma ja se buraz slazem poptuno sa tobom i nikada ne bih razimslajo o tome..ali eto...ako vec ima ljudi koji misle da su osetljivi an asparatam uvek ima resenja..