HRVATSKA
   ÖSTERREICH
   DEUTSCHLAND
   EUROPEAN UNION
   SRBIJA
   BOSNA I HERCEGOVINA
   CRNA GORA
Prazna košarica
Registracija  Prijava  
Prazna košarica
Prehranski dodatki in dopolnila
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 24.08.2006 ob 13:51

mix je napisal/a:


Škoduje lahko aspartam v praških.



da malo dodam. Mislim, da je težava v phenylalaninu, ki ga aspartam vsebuje. Drugače, kolikor vem, ni niti enih žvečilnih gum brez tega.

Kar se pa tiče stranskih učinkov je pa povzročanje bebavosti pri otrokih... Torej, če ste celo mladost žvečili in ste "normalni", se zaradi aspartama v proteinih nimate kaj sekirat!!! 


...............


ma ja se buraz slazem poptuno sa tobom i nikada ne bih razimslajo o tome..ali eto...ako vec ima ljudi koji misle da su osetljivi an asparatam uvek ima resenja..
Copyright 2010-2026 THE Nutrition | Pogoji poslovanja | Pravilnik THE o zasebnosti in varovanju osebnih podatkov