HRVATSKA
   ÖSTERREICH
   DEUTSCHLAND
   EUROPEAN UNION
   SRBIJA
   BOSNA I HERCEGOVINA
   CRNA GORA
Prazna košarica
Registracija  Prijava  
Prazna košarica
Prehranski dodatki in dopolnila
Praški škodujejo?     Objavljeno 22.08.2006 ob 13:34
Mene pa zanima, če so proteini in drugi izdelki lahko škodljivi, če jih preveč jemljemo, kakšne so lahko posledice in kok bi mogu dejansko pojest, da bi bila že kriza?
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 22.08.2006 ob 14:32
NEMA POSLEDICA..
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 22.08.2006 ob 17:46
samo navali
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 22.08.2006 ob 20:16
Škoduje lahko aspartam v praških.
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 22.08.2006 ob 20:29
xanax je napisal/a:


Škoduje lahko aspartam v praških.

..PA PNDA UZIMI ASPRATAM FREE...
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 22.08.2006 ob 23:27
Kaj pa je aspratam oz. aspartam
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 23.08.2006 ob 02:21
Steve je napisal/a:


Kaj pa je aspratam oz. aspartam


To je sladilo najdeš ga tudi v (Nutrasweet, Equal, Natreen)
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 23.08.2006 ob 18:09

pedja je napisal/a:


Škoduje lahko aspartam v praških.

..PA PNDA UZIMI ASPRATAM FREE...



Najraje bi mel še neutro, pa so bolj redki.
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 23.08.2006 ob 19:32

xanax je napisal/a:


Škoduje lahko aspartam v praških.

..PA PNDA UZIMI ASPRATAM FREE...



Najraje bi mel še neutro, pa so bolj redki.

...

KO AKZE DA SU RETKI APSRTAM FREE PROZIVODI..
Re: Praški škodujejo?     Objavljeno 24.08.2006 ob 13:34
xanax je napisal/a:


Škoduje lahko aspartam v praških.



da malo dodam. Mislim, da je težava v phenylalaninu, ki ga aspartam vsebuje. Drugače, kolikor vem, ni niti enih žvečilnih gum brez tega.

Kar se pa tiče stranskih učinkov je pa povzročanje bebavosti pri otrokih... Torej, če ste celo mladost žvečili in ste "normalni", se zaradi aspartama v proteinih nimate kaj sekirat!!! 

Copyright 2010-2026 THE Nutrition | Pogoji poslovanja | Pravilnik THE o zasebnosti in varovanju osebnih podatkov