|
Steve Neaktiven član -
|
Praški škodujejo?
Objavljeno 22.08.2006 ob 13:34
Mene pa zanima, če so proteini in drugi izdelki lahko škodljivi, če jih preveč jemljemo, kakšne so lahko posledice in kok bi mogu dejansko pojest, da bi bila že kriza?
|
|||
|
pedja Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 22.08.2006 ob 14:32
NEMA POSLEDICA..
|
|||
|
Saso Petek Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 22.08.2006 ob 17:46
samo navali
|
|||
|
xanax Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 22.08.2006 ob 20:16
Škoduje lahko aspartam v praških.
|
|||
|
pedja Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 22.08.2006 ob 20:29
|
|||
|
Steve Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 22.08.2006 ob 23:27
Kaj pa je aspratam oz. aspartam
|
|||
|
deangelo Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 23.08.2006 ob 02:21
To je sladilo najdeš ga tudi v (Nutrasweet, Equal, Natreen) |
|||
|
xanax Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 23.08.2006 ob 18:09
Najraje bi mel še neutro, pa so bolj redki. |
|||
|
pedja Neaktiven član -
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 23.08.2006 ob 19:32
KO AKZE DA SU RETKI APSRTAM FREE PROZIVODI.. |
|||
|
mix Član foruma 344
|
Re: Praški škodujejo?
Objavljeno 24.08.2006 ob 13:34
da malo dodam. Mislim, da je težava v phenylalaninu, ki ga aspartam vsebuje. Drugače, kolikor vem, ni niti enih žvečilnih gum brez tega. Kar se pa tiče stranskih učinkov je pa povzročanje bebavosti pri otrokih... Torej, če ste celo mladost žvečili in ste "normalni", se zaradi aspartama v proteinih nimate kaj sekirat!!! ![]() |