|
timi Neaktiven član -
|
Vanadijev sulfat
Objavljeno 07.08.2006 ob 16:48
En kolega k je v BB že ful cajta (23 let) mi je reku da so to včasih ful konzumiral. A je kaj na tem? Zakaj je sploh dobr?
|
|
znj Neaktiven član -
|
Re: Vanadijev sulfat
Objavljeno 09.08.2006 ob 12:32
Vanadijev sulfat?? Prvič slišm
|
|
Uroš Savkovič Član foruma 1364
|
Re: Vanadijev sulfat
Objavljeno 13.08.2006 ob 11:04
Vprašej ga zakaj včasih in zdej ne več...
[move]Kdor drugemu jamo koplje, potrebuje kramp in lopato[/move]
|
|
nekro Neaktiven član -
|
Re: Vanadijev sulfat
Objavljeno 18.08.2006 ob 13:20
Mislm da ma neke veze z inzulinom. Pedja??
|
|
urban Neaktiven član -
|
Re: Vanadijev sulfat
Objavljeno 24.08.2006 ob 18:49
kAJ PA SPLOH JE TO?
|
|
pedja Neaktiven član -
|
Re: Vanadijev sulfat
Objavljeno 24.08.2006 ob 19:44
vanadil mikro-mineral dobija se iz vanadijuma i pokazao se kao veoma eektivan pojacivac osetljivosti na insulin. glavna prednost pojačane osetljivosti na insulin je to sto podpomaze manje talozeje masti, a moze da deluje i kao aminokiselinski magnet celijama
mislim da je ovo dovljno |